Szanowni Państwo,

zbliża się koniec roku szkolnego 2023/24 i choć przyniósł nam wiele zmian , które musiałyśmy wdrożyć, to też pokazał ,jak wiele znaczy dobra współpraca. Bez Państwa zrozumienia, pomocy, byłoby nam zdecydowanie trudniej. Dlatego pragniemy Państwu podziękować za dotychczasową życzliwość  i zaangażowanie w sprawy naszego przedszkola.

Jest nam bardzo miło, że zechcieli Państwo pozytywnie ustosunkować się  do naszych potrzeb i działań. Jesteśmy wdzięczne za okazaną pomoc, ciepłe słowa, uśmiech, rozmowy.

Państwa  rady zawsze pomagały nam znaleźć właściwe rozwiązania.

Wszystkim naszym wychowankom i Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy,  by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości.

Życzymy wszystkim przedszkolakom bezpiecznych i  słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

Agnieszka Kolasa-Łukowicz

Dyrektor Przedszkola nr 87